Правила використання

1. Загальні положення

Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://bio-agro-zahist.com.ua/

Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів). У випадку незгоди з цими Угодою (далі - Угода) Користувач зобов'язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://bio-agro-zahist.com.ua/

а) Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічним угодою.

б) Користувач погоджується з Умовами продажу товарів при оформленні Замовлення.

в) Угода може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Угоди вступає в силу після закінчення 10 (Десяти) календарних днів з моменту її опублікування на Сайті, якщо інше не передбачено умовами цієї Угоди.

г) Угода вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефонами 0993758329, 0685782605

2. Предмет Угоди

2.1. Предметом цієї Угоди є надання можливості Користувачеві купувати Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://bio-agro-zahist.com.ua/

2.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

3. Товар і порядок здійснення покупки

3.1. Продавець забезпечує наявність (товари доставляються під замовлення вважаються як товари в наявності) на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися за телефонами 0993758329, 0685782605. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться щодня.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації (або дзвінком консультанта).

4.3. У разі анулювання повністю, або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, який попередньо обмовляється.

4.4. Продавець має право анулювати Замовлення Покупця, що включають в себе Товари, від яких раніше Покупець відмовився один раз, вказавши причини, не пов'язані з наявністю недоліків в цих Товарах.

4.5. Продавець має право відмовити в оформленні Замовлення, якщо у Покупця вже оформлені і не отримані інші Замовлення з цього інтернет-магазину.

4.6. Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Сайті в розділі «Доставка і оплата» за адресою https://bio-agro-zahist.com.ua/component/content/article/2-uncategorised/16-dostavka-i- oplata? Itemid = 267

4.7. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.8. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

4.9. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.

4.10 Товарний чек (накладна) видається покупцю на його попереднім запитом.

5. Доставка Замовлення

5.1. Способи доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Доставка і оплата» за адресою https://bio-agro-zahist.com.ua/component/content/article/2-uncategorised/16-dostavka-i-oplata?Itemid=267

5.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України.

5.3. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.4. Ризик випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення. У разі недоставки Замовлення Продавець відшкодовує Покупцю вартість передплаченого Покупцем Замовлення і доставки в повному обсязі після отримання від Служби доставки підтвердження втрати Замовлення.

5.5. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з регіону і способу доставки, а також (В разі необхідності) форми оплати, і вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.

5.6. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент вручення кур'єром Товару Одержувачу або отримання Товару Одержувачем у відділенні поштового зв'язку.

5.7. При отриманні Замовлення у відділенні поштового зв'язку Одержувач після оплати доставленого Товару зобов'язаний оглянути доставлений Товар і в присутності працівників Кур'єрської служби перевірити на відповідність заявленій кількості. У разі наявності претензій до доставленому Товару (недовкладення, вкладення Товару відмінного від зазначеного в опису відправлення, інші претензії) за вказівкою отримувача працівниками Кур'єрської служби здійснюється відмова від товару. Якщо Одержувачем були заявлені претензії в вищевказаному порядку, то Продавець вважається повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.

5.8. Час перебування кур'єра за адресою Одержувача обмежений 15 хвилинами.

5.9. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.

5.10. Користувач розуміє і погоджується з тим, що:

здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою заміни і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів ».

6. Оплата Товару

6.1. Всі розрахунки між Сторонами здійснюються в гривнях.

6.2. Ціна Товару вказується на Сайті. Що стосується неправильного вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленої ціною, або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем, дане Замовлення вважається анульованим. Якщо Замовлення було оплачено, Продавець повертає Покупцеві сплачену за Замовлення суму обумовленим раніше способом.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4 Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6.5 При проведенні маркетингових заходів, які передбачають вкладення будь-яких об'єктів в відправлення до Замовлення Покупця, доставка зазначених вкладень здійснюється за рахунок Покупця. Для того, щоб відмовитися від вкладення, Покупцеві необхідно звернутися в Службу по роботі з клієнтами.

7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

8.1. Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.

9. Конфіденційність і захист інформації, наданої Користувачем / Покупцем

9.1. Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до закону «Про персональні дані».

9.2. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону

9.3. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

9.4. Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:

- для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем / Покупцем;

- для оцінки та аналізу роботи Сайту;

- для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

9.4.1. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

9.5. Продавець має право використовувати технологію "cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

9.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту https://bio-agro-zahist.com.ua/ Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

10. Додаткові Умови

10.1. Інтернет-магазин і надаються сервіси можуть тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.