Back to Top
 
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1

Про компанію

 

Науково-виробнича компанія «Біo Агро Захист» виробник біологічних засобів захисту рослин, була створена в 2005 році. На сьогодні є одним з провідних заводів по виготовленню біопрепаратів і добрив в Україні. Має власні наукові розробки, в штаті підприємства доктор наук і три кандидати наук. Своя атестована лабораторія. Виробничий процес компанії заснований на використанні унікальних і інноваційних технологій. Завдяки новітнім технологіям біопрепарати відповідають сучасним вимогам.

 

Детальніше...

bug foto

Наша продукція

biopreparatu rus

001

002

002

003

003

004

zakaz

Купити біопрепарати на 2021 рік на заводі виробника

Лінійка вироблених у нас препаратів розрахована на те, щоб вигідно і ефективно допомогти сільгоспвиробникам. Наші препарати допоможуть на всіх стадіях вирощування від обробки насіння і підготовки грунту до збору врожаю. Ми умовно розділили нашу продукцію на сім груп товарів, у всіх товарах застосовуються біологічні компоненти.

Біопрепарати(гуапсін, Тріхофіт - тіходермін) це спеціальні засоби захисту рослин, в основі яких штами корисних бактерій і грибів.

Стимулятори росту включають в себе мікроелементи, екстракт морських водоростей, фульвокислоти, амінокислоти, фітогормони.

До групи борні добрива входять препарати з високою концентрацією бору, в легко доступній формі для рослин.

Комплексні добрива: в цій групі товарів представлені органомінеральні добрива з підвищеним вмістом азоту, фосфору, калію, з комплексом макроелементів та екстрактом високопротеїнових морських водоростей.

Деструктор стерні - виокремлений, цей препарат збільшує родючість грунту. У складі: азотофиксирующие бактерії, штам гриба Триходерма, органічні витяжки та мікроелементи.

Гумати натуральні добрива для збільшення врожайності та підвищення загальнозміцнюючих властивостей рослини. В основі гуматів - солі гумінових кислот. Ми виробляємо гумат клія.

Трихограма - унікальне комаха ентомофаг. Застосування трихограми - це ефективне рішення по боротьбі з шкідниками.

Всі препарати натурального походження, вони не впливають на здоров'я людини, не мають фітотоксичності. Завдяки власному виробництву наша компанія пропонує доступні ціни. Купити гуапсін, триходермин, трихограму на пряму на біозавод, можна зателефонувавши за нашими телефонами або заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті. Запрошуємо до співпраці дистриб'юторів.

 

Наші переваги

fla

Державна реєстрація

препаратів

Отримано технічні умови, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, свідоцтва про державну реєстрацію та свідоцтва на знаки для товарів і послуг

 

 

podrobnee rus

 

fla

Зручні форми

оплати

працюємо як з ПДВ так і не з ПДВ, післяплатою

 

 

 

podrobnee rus

 

fla

Контроль якості

Перевірка кожної партіх на відповідність

 

 

 

 

 

podrobnee rus

 

Зв'яжіться з експертами

Чи не впевнені, з чим маєте справу? Наші фахівці завжди готові визначити і вирішити проблеми з шкідниками і хворобами рослин. 

menulogo

65029, Україна,

м. Одеса, вул.

Княжеська, 32

0993758329

0685782605

Потрібна консультація агронома?

 

zakaz